Uludağ Uzman Akademi, 2013 yılından bu yana Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yetkilendirmesi ile İş Güvenliği Kursu alanında eğitim vermektedir. İş sağlığı ve güvenliği sektöründe önemli bir yere sahip, Uludağ Uzman Akademi siz değerli katılımcılarımızın talepleri üzerine eğitim alanlarını ve şube sayısını artırarak ülkemizin birçok ilinde eğitim hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Uludağ Uzman Akademi tüm İSG eğitimi, alanında söz sahibi eğitim kadrosu rehberliğinde, gerçekleştirmektedir. Uludağ Uzman Akademi’nin eğitim sistemindeki amaç kursiyerlerini sadece sınavlara değil hayata hazır hale getirmektir. Uludağ Uzman Akademi’nin katılımcıları, sadece kurs süresi boyunca değil; çalışma hayatları boyunca kendilerini geliştirecekleri, güncellenmiş mevzuat ve kanunları takip etmelerini sağlayacaktır. İş hayatlarında kendilerine daima yardımcı olacak saha deneyimine sahip, akademik gelişmeleri takip eden bir eğitim ailesinin bireyleri olurlar. Uludağ Uzman Akademi katılımcıları İSG profesyoneli olarak görevlerini yerine getirirken karşılaşacakları zorluklara karşı daima kendilerine yol gösterecek bir eğitim kurumunun üyesi olduklarını bilirler. Uzmanlar görevlerini de güven duygusu içersinde yaparlar.

Uludağ Uzman Akademi’yi sadece belli başlı şehir ve bölgelerde eğitim veren bir kurum olarak tanımlamak eksik bir tanımlama olacaktır. Uludağ Uzman Akademi, iş güvenliği alanında eğitim vermenin yanında, eğitim kadrosunda bulundurduğu akademisyenler ve alan tecrübesine sahip eğiticileri ile Türkiye’deki iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin gündemini belirlemektedir. Ayrıca Uludağ Uzman Akademi teknolojiyi ve bilimdeki gelişmeleri takip ederek pandemi döneminde dahi eğitimlerin aksamaması için eğitimlerini online sistemine taşımıştır.

Vizyonumuz: Uludağ Uzman Akademi olarak İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe, akademik bir bakış açısı ile saha deneyimini harmanlayarak katılımcılarımız için en verimli eğitimi sunmaktır.

Misyonumuz: Uludağ Uzman Akademi olarak tüm kursiyer ve kursiyer adaylarımızın ihtiyaçlarına karşılık vermeye çalışarak, öğrenci odaklı bir eğitim sistemi uyguluyoruz. Amacımız kursiyerlerimizin eğitim ihtiyaçlarına en hızlı ve en mükemmel şekilde cevap vermektir. Kurum  ağımızı Türkiye’nin her yerine ulaştırmak;  iş sağlığı ve güvenliği alanında zirvede olduğumuz gibi zirvede olan yerimizi korumak, böylelikle de eğitim alanında ülkemiz adına yeni bir nefes olmaktır.

Bursa İş Güvenliği Kursu arayanlar için İSG kursları veren Uludağ Uzman Akademi; İşyeri Hekimliği, İşyeri Hemşireliği, DSP Eğitimleri düzenleyen bir eğitim kurumudur. Siz de Bursa’da İş Güvenliği Kursu arıyorsanız Uludağ Uzman Akademi ile iletişime geçebilirsiniz.